MŚ: piłki na wysokości i nad morzem


Bramkarze, uczestnicy piłkarskich mistrzostw świata powinni brać pod uwagę warunki geograficzne RPA, w tym wysokość nad poziomem morza, zanim staną w bramce na stadionach turnieju finałowego. Najnowsze studium sporządzone przez dostawcę piłek na turniej, firmę Adidas dowodzi, że wysokość będzie miała wpływ - do pięciu procent - na szybkość lotu piłki.

Ronaldo uziemiony na miesiąc


Cristiano Ronaldo zapłacił bardzo wysoką cenę za mecz. Tak bardzo chciał zagrać z Węgrami, że mimo niedoleczonej kontuzji wyszedł na boisko i... zaraz je opuścił kontuzjowany. Przez najbliższy miesiąc na pewno nie pojawi się na murawie.

K-1 World GP Selection 2010: triumf Łotysza


Łotewski zawodnik, Konstantin Gluhov, został zwycięzcą tureckiej eliminacji ośmioosobowego turnieju K-1 World GP Selection 2010, która odbyła się w sobotę 24 kwietnia w Stambule. Doskonale znany w Polsce zawodnik pokonał w finale Witalija Szemetiowa z rosyjskiego Omska.

MP: dwa rekord kraju w finale 100 m motylkiem


Konrad Czerniak (Wisła Puławy) niespodziewanie wygrał rywalizację na 100 m stylem motylkowym podczas pływackich mistrzostw Polski w Gorzowie Wielkopolskim. Wynik 50,11, jest nie tylko nowym rekordem kraju, ale także rezultatem na światowym poziomie.

Mocna, wyjazdowa końcówka Odry


Takiego rozwiązania nikt się nie spodziewał. Jedna z najsłabszych drużyn nowego sezonu - Odra Wodzisław - pokonała wicelidera - Lechię Gdańsk 2:0. Co ciekawe, przez znaczną część spotkania trudno było wskazać lepszego. Dopiero w 81. minucie padł pierwszy gol. Drugi zdobyto w samej końcówce - w czwartej minucie doliczonego czasu gry.

znalezionych: 22175, strona 1 z 4435
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

utylizacja odpadów niebezpiecznych

nasze gabinet organizuje gram szkoły dodatkowo wycieczki na rzecz dzieci i grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze kancelaria wycieczki szkolne także zielsko szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku od czasu codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy dobór miejsc na ustawienie zielonych szkół dodatkowo wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem plus zainteresowaniem nauczycieli plus pracowników szkół. Do wnętrza ofercie posiadamy nasze kancelaria organizuje maryśka szkoły plus wycieczki na rzecz dzieci dodatkowo grup przedszkolnych. Zorganizowane na mocy nasze gabinet wycieczki szkolne również trawka szkoły owo zabezpieczenie udanego wypoczynku odkąd codziennych zajęć szkolnych. Do wnętrza ofercie posiadamy rozległy selekcja miejsc na rozstawienie zielonych szkół i wycieczek szkolnych. Nasze wycieczki szkolne aż do wielu lat cieszą się ogromnym uznaniem również zainteresowaniem nauczycieli także pracowników szkół. W środku ofercie posiadamy wycieczki pouczający jednodniowe i tanie wycieczki szkolne. Nasze gabinet zorganizuje udane wycieczki szkolne plus

tanie wycieczki szkolne

marycha szkoły na każdą kasa także wewnątrz dowolnym regionie Lokalny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego wycieczki pouczający jednodniowe także tanie wycieczki szkolne. Nasze kancelaria zorganizuje udane wycieczki szkolne również trawa szkoły na każdą środki pieniężne plus wewnątrz dowolnym regionie Własny. Zapraszamy aż do skorzystania spośród oferty naszego biura turystycznego